LARAGNE 2x2 | |
1/8 |
|
Caley C Marco F | Guiral Matraglia L |
Coquerel ArrabeyreA | Lacroix Jl Paner |
Eysseric Chapuis | Salloum Jordan B |
Giai Izzo J | Alfieri F et A |
Satta Gentile C | Volpelliere Letord |
Torres Ma Melo | Rizzo Y Zittel |
Gibaldi N etP | Devoille Vurpillat |
Pavanello Jourdan T | Mollard Marchand S |
|
|
1/4 |
|
Giai Izzo J | Pavanello Jourdan T |
Salloum Jordan B | Lacroix Jl Panier |
Satta Gentile C | Gibaldi N etP |
Torres Ma Melo | Caley C Marco F |
|
|
1/2 |
|
Pavanello Jourdan T | Lacroix Jl Panier |
Gibaldi N etP | Torres Ma Melo |
|
|
FINALISTES |
|
Lacroix Jl Panier | Torres Ma Melo |
LARAGNE National | |
1/16 |
|
Abdelgani K Sainati Mouka | Balandris Plan Aude |
Atzeni Bovo Gomez A | Gillo Propos Conte |
Plantoni Comite Roque | Colombo Capelle Jp Bosch C |
Musso Rose Lombard | Pocchiola Arsac Colomb |
Bertrand G et W Mateu | Kerfah A Benmostefa Lafleur T |
Vallon Dantin Grimaldi | Pasqualini Gignac Bergougnoux |
Bondil D Piche B Risoli | Agnes Chabaud Kadri S |
Gomez Fd Domenge Guglielmi G | Lopez G Pina Peretti |
Brahic B Laplane Brahic M | Malbec Domergue Preyre Jp |
Viudes Assaud Lacroix L | Tur Kritter Durand C |
Terreno Gaudilliere Torres Mi | Allier Lagarce Demelay |
Dussaillant M Pisani F Estrang | Amico Secchi S Gudicelli M |
Escalier Penna S Job | Guiard Vincent Bergamini |
Dubois Vanlede Bottero R | Arnoux Fr et Fa Florentino |
Dos Santos Lopez Imbert Madon | Mehtar Oufrani Chretien |
Sarrazin H Bouffier Chauvin D | Tachdjian Para Paolucci |
|
|
1/8 |
|
Viudes Assaud Lacroix L | Pasqualini Gignac Bergougnoux |
Abdelgani K Sainati Mouka | Musso Rose Lombard |
Dubois Vanlede Bottero R | Malbec Domergue Preyre Jp |
Colombo Capelle Jp Bosch C | Kerfah A Benmostefa Lafleur T |
Agnes Chabaud Kadri S | Terreno Gaudilliere Torres Mi |
Mehtar Oufrani Chretien | Gomez Fd Domenge Guglielmi G |
Escalier Penna S Job | Dussaillant M Pisani F Estrang |
Tachdjian Para Paolucci | Atzeni Bovo Gomez A |
|
|
1/4 |
|
Tachdjian Para Paolucci | Mehtar Oufrani Chretien |
Abdelgani K Sainati Mouka | Terreno Gaudilliere Torres Mi |
Malbec Domergue Preyre Jp | Viudes Assaud Lacroix L |
Escalier Penna S Job | Kerfah A Benmostefa Lafleur T |
|
|
1/2 |
|
Terreno Gaudilliere Torres Mi | Viudes Assaud Lacroix L |
Escalier Penna S Job | Tachdjian Para Paolucci |
|
|
FINALISTES |
|
Tachdjian Para Paolucci | Terreno Gaudilliere Torres Mi |